2018 Adult Registered Teams = (BLUE Equals NEW 1st Year Team) (GREEN Equals Updated New Team Name)

1. Justin Wolverton - London, OH (Whitesox)

2. Bryce Wessel - Grandview, OH (Reds)

3. Chad Parsley - Grove City, OH (Gym Class Zeros)

4. Brandon Wheeler - Plain City, OH (Cubs)

5. Crew Wheeler - West Jefferson, OH (Expos)

6. Mike Eanes - Urbana, OH (Thats Nasty)

7. Tyler Mathias - Centerburg, OH (Sidewinders)

8. Jack Madder - Springfield, OH (Springfield Swoos)

9. Steve Leep - Springfield, OH (Stevie's Team)

10. Brock Yutzy - West Jefferson, OH (Uh Oh!)

11. Greg DAloiso - Springfield, OH (Each Hit)

12. Ryan O'Neill - London, OH (Bulldogs)

13. Justin Collins - London, OH (Tigers)

14. John Pastirzyk - Plain City, OH (Fairbanks Panthers)

15. Tony Hill - Fairborn, OH - (Warthogs)

16.  Kalan Perdue - Winchester, KY (Dirtybirds)

17. Austin Mclean - West Jefferson, OH (Penguins)

18. Shane Nance - New Carlisle, OH (Scooby Snacks)

19. Nathan Slanker - Grandview, OH (Biscuits)

20. Kahlil Lettice - Fairborn, OH (Wakanda)

21. Nick Ewalt - Galloway, OH (Force)

22. Anthony Stidham - Ironton, OH (Greek Wiffology)

23. Devon Miller - OH (See Ya)

24. Tyler Douthitt - Indy, IN (Skysox)

25. Dalton DeVine - Mount Sterling, OH (Drillers)

26. Nick Ieraci - Canfield, OH (Canfield Comets)

27.Treyton Smedley - Springfield, OH (Danglers)

28. Josh Bernthold - Columbus, OH (Curve)

29. Tyler Jester - Hanover, IN (Dad Bods)

30. Nathan Rhinehart - Chillicothe, OH (Knights)

31. Steve Baker - London, OH (Bluejackets)

32. Jamie Pack - Waverly, OH (Packmen +1)

33. Cade Rybolt - Springfield, OH (Good Wood)

34. Reese Lannon - Flat Rock, MI (Flat Rock Rams)

35. Shaun Neal - Galloway, OH (Clark Foundation)

36. Dominic Stuber - Solon, OH (The Clutch)

37. John Paul - Galloway, OH (060 Boys)

38. Mario Dawson - Columbus, OH (Black Sheep)

39. John Hartzler - Galena, OH (Lugnuts)

40. Rocky Dennis - Springfield, OH (Deez Nuts)

41. Tanner Spencer - Saginaw, MI (Campaigners)

42. Tony Perrin - Hilliard, OH (Clippers)

43. Bryan Meade - OH - (Savages)

44. Nick Tackett - Springfield, OH (The Tacketts)

45. Matt Humphrey - Hilliard, OH (Spikes)

46. Matt Parlapiano - Lima, OH  (Bash Brothers)

47. Tyler Markley - OH (Strokin Aces)

48. Cameron Near - Sedalia, OH (Ball Busters)

49. Caleb Llaneza - Westerville, OH (Bolmanganies)

50. Wesley Ramsey - Milford, OH (Wiff My Balls)

51. Cody Wheeler - London, OH (Thunder Sox)

52. Kyle Fisher - West Jefferson, Oh (Diamondbacks)

53. Steven Monroe - Springfield, OH (Razorbacks)

54. Hunter Mitchell - Cincy, OH (Mommas Boys)

55. Michael Hill - London, OH (TBA)

56. Brandon Shaw - Twinsburg, OH (Haverhill Allstars)

57. Rick Rogers - West Jefferson, OH (Zingers)

58. Steven Lang - Columbus, OH (Hitmen)

59. Logan Stevens - Plain City, OH (Heat Stroke)

60. Ken Miller - Columbus, OH (Here For the Beer)

61. Collin Stump - OH (Dinger City)

62. John Gatton - OH (Slappers)

63. Billy Willis - Beavercreek, OH (Dayton Sportical)

64. Dylan Crace - OH (Hairy Beaver)

65. Youngstown, OH (Astro Falcons)

66. Cade Britlinger - West Jefferson, OH (Cleveland Steamers)

 

2018 Youth Registered Teams = (BLUE Equals NEW 1st Year Team) (GREEN Equals Updated New Team Name)

1. Cashton Wheeler - West Jefferson, OH (Golden Gloves)

2. Cody Wheeler - London, OH (Thunder Sox Jr.)

3. Georgianna Wheeler - West Jefferson, Oh (Scrunchies)

4. Emmett Gillies - Columbus, OH (Victory Royale)

5. Caleb Gillmor - Clyde, OH (Ohio Wiffle Bombs)

6. Tristan Webster - London, OH (Home)

7. Kahlil Lettice - Fairborn, OH (Wakanda Jr.)

8.Cole Allen - Mechanicsburg, OH (Wiffleballers)

9. Wesley Stires - London, OH (Blue Ballerz)

10. Spikey Mike - Springfield, OH (Team Heat)

11. Ben Porter - London, OH (Wiffle Warriors)

12. Luke Thompson - London, OH (Titans)

13. James Thompson - London, OH (Misfits)

14. Kaden Price - Frankfort, OH (The Frankfort 6)

15. Tyler Ellars - London, OH (Tiggers)

16. Jace Collins - London, OH (Tigers Dynasty)

17. Ty Flannagan- Tipp City, OH (Ohio Prospects)

18. Jake Velazquez - Lewis Center, OH (Olentangy Stix Elite)

19. Noah Thrasher - New Carlisle, OH (Scrappy Doo's)

20. Cooper Dickey - Plain City, Oh (Redlegs)

21. Pearson - Ohio - (Ohio Bombers)

22. Nate Werth - Dublin, OH (Drip Dangle Skeet)

23. Zach Ryan - OH (Pee River)